FUTBOL SADECE OYUNDUR
Sinan YURDAGÜL

Sinan YURDAGÜL

FUTBOL SADECE OYUNDUR

14 Kasım 2017 - 12:31

Amatör kümede 8. hafta geride kaldı. Tansiyonu yüksek ve çekişmeli geçen bu haftada istenmeyerek de olsa tatsız olaylar oldu.
Gerek sporcularımız hataları gerekse hakemlerimizin hataları yüzünden istenmeyen durumlar yaşandı. Rüstempaşaspor’un bir düzine gol attığı ve liderliği devam ettirdiği bu haftada takipçisi Fırat Üniversitesi de zorlu rakibi Bordo Atletikspor’u mağlup ederek yoluna devam etti.
İki takımında galip gelerek 8.hafta sonunda yollarına devam edip play-off için gün saymaya başladılar. Diğer grupta ise haftanın en önemli maçı bana göre Karakoçanspor ile Kovancılarspor arasında oynandı. Karakoçan’da oynanan zorlu mücadeleyi deplasman ekibi Kovancılarspor galip gelerek play-off için bu işin sonunu bırakmayacağız izlenimi verdi.
İki grupta da ilk yarının bitmesine bir hafta kala neler olur nasıl maçlar çıkarılır bilinmez ama mücadele gücü yüksek ve heyecanlı geçeceği kesin.
Bu hafta yaşanan olaylara baktığımızda ne söyleyebilirim düşüncesi içerisindeyken aklımda olan ve hep vurguladığım şu sözler aklıma geldi.
''Dillerde söylenen dostluğun kalplere empoze edilememesi ve FUTBOLUN sadece bir OYUN olduğu vurgusu unutulduğu sürece bu tatsızlıklar yaşanacaktır'''
SAYGILARIMLA

Bu yazı 2732 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar