Fırat Üniversitesi ve Sürsürüspor
Sinan YURDAGÜL

Sinan YURDAGÜL

Fırat Üniversitesi ve Sürsürüspor

08 Nisan 2019 - 11:26

İyisiyle kötüsüyle bu sene de 1. Amatör’de sona yaklaşıldı. Mücadelelerin çok olduğu transferlerin hiç bitmediği en iyi oyuncuyu almak için herkesin elini taşın altına koyduğu bir sene de geride kalmak üzere. Lige çok iyi başlangıç yapan Fırat Üniversitesi bazı maçlarda sıkıntı yaşasa da bunun altından kalkabilecek güce sahip olduğunu gösterdi.

Burak Apaydın neslinde gecen iyilerle kötülerle 4 senenin sonunda Fırat Üniversitesi Bal Ligine katılmayı garantiledi.4 sene boyunca bıkmadan usanmadan mücadele eden olumlu olumsuz tüm sonuçların sorumluluğunu kendinde bulan acıdan tatlıdan kaçmayan Burak apaydına ve ona destek olan tüm yardımcı antrenörlerine sporcularına ve önemli paya sahip olan Fırat Üniversitesi Yönetimine Sporcu ve Hoca olarak teşekkür ediyorum.

Ligin başında iyi başlangıç yapan takımlarından biride Sürsürüspor iyi futbol oynayıp taraftar gücüyle beraber çok güzel maçlar çıkardılar. Onlarda bazen işlerini sıkıntıya soktular lig içinde hoca değişikliğine kadar gittiler ve bunun sonunda Bal ligine katılmayı başardılar. Bu başarıda emeği gecen Sürsürüspor hocası fatih hocama her anlamda hiçbir desteği esirgemeyen gecelerini gündüzlerine katan kıymetli dostlarım Murat Bakır ve Yavuz kardeşime teşekkür ediyorum.

Umarım iki takım sayesine ilimizde kalite artar ve bal liginden sonra üst liglere çıkmak nasip olur ve İnşallah ELAZIĞ kazanır.

SAYGILARIMLA

Bu yazı 38867 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar