DEMİRBAĞ HEP AYNI…
Hakimiyet'in Gündemi

Hakimiyet'in Gündemi

DEMİRBAĞ HEP AYNI…

21 Haziran 2019 - 17:54 - Güncelleme: 21 Haziran 2019 - 18:15

İstanbul seçimlerinde parti genel merkezlerinin verdiği görev gereği tüm partilerin teşkilatları bu şehirdeki çalışmalarını sürdürüyorlar. Ak Parti, MHP ve CHP aktif olarak tüm il teşkilatları, milletvekilleri ve belediye başkanları ile sahadalar ve İstanbul adayları için oy istiyorlar.

Zaman zaman yerel televizyonlarımıza yansıyan çalışmalarda MHP il Başkanı Semih Işıkver’in konuşmaları göz doldururken, Ak Partili milletvekillerinin vurguları daha hafif kalıyor.

Diğer milletvekillerinin genel  siyaset konuşmalarının yanında Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ,  hep farklı bir konumda ve boyutta olmayı başarıyor. Konuşmasının önemli bir bölümünü kendisinin İstanbul Büyükşehirde yaptığı Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğüne ayıran Demirbağ, birkaç cümle de “Binali Bey, benimle aynı dönemde İBB’de İDO Genel Müdürlüğü yaptı” diyerek kendisinin de en az Binali bey ile olan yakınlığını ilan ediyor ve sanki kimse Binali Yıldırım’ı tanımıyormuş gibi kendince referans oluyor.

Ak Parti milletvekili Zülfü Demirbağ, son günlerde bir de vatandaşın hoşuna gitsin ve kendisi doğruları söyleyen bir siyasetçi payesi alsın diye başta ben olmak üzere, “İl Başkanı, belediye başkanı ve milletvekilleri gurur yaptık, kibirle gezdik, vatandaşı küstürdük” gibi beyanlara sarılmış gözüküyor.

Oysa bilmiyor ki ya da bilmeli ki vatandaşın en büyük kırgınlığı halkın beklentileri bir tarafa bırakılarak kendisinin 3 dönem milletvekili olması daha doğrusu iki dönemin ardından 3. dönem de aday olmasıdır.

Kırgınlık liste kırgınlığı sayın vekil. Kırgınlık senin kırgınlıkların. Olaya bir de buradan bakın isterseniz….

 

Bu yazı 1514 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar