BİZİM YATIRIMCILARI UNUTMAYIN
Hakimiyet'in Gündemi

Hakimiyet'in Gündemi

BİZİM YATIRIMCILARI UNUTMAYIN

21 Haziran 2019 - 18:15

Bugünkü manşetimizde ilimiz valisi Çetin Oktay Kaldırım ve beraberindeki heyetin İstanbul ilinde bir dizi toplantılar gerçekleştirerek şehrimize yatım yapılması noktasında yoğun bir gayret içerinde olduklarını ve bu çabaların takdire şayan olduklarını ifade ettik.

Ancak madalyonun diğer bir yüzü daha var ki bin bir zorluğa ve bürokratik engellemelere rağmen sırf kendi memleketleri olduğu için bu şehirde yatırım yapan ve binlerce insanımıza iş ve istihdam kapısı açan yatırımcı hemşerilerimiz hep görmezden geliniyor.

Yıllardan beri büyük bir ekonomik mücadele örneği vererek zor şartlara rağmen dişlilerini döndüren ve üretime ara vermeyen yüzlerce işadamı hemşerimizde ihmal edilmemeli.

Onlar da ziyaret edilmeli ve işlerini genişletme ve büyütme konusunda her türlü destek verilmeli,

Yıldırımlar Holding, Açılım İnşaat, Seza Çimento, Altungök Mobilya, Ofis Mobilya, Yıldızlar Otomotiv, Güleç Otomotiv, Erkan Plastik, Gürbüzler, Aşsa, Alacakaya Mermer, Akdağ Sentetik, Doğu Ahşap, Mavi Göl, Har Holding,Doğa Mermer, Orpek ve ismini buraya alamadığımız yüzlerce firmalarımızda biraz takdir edilme, biraz yüreklendirilme ve biraz varsayılma bekliyor. Bizden söylemesi.

               

            

            

Bu yazı 1405 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • atakan kalkan
  1 yıl önce
  haberin amacı ne anlamadım dışarıdan yatırım gelmesi mi kötü bu firmaların gelecek yatırımcıları iyi veya kötü anlamda etkileyeceği mi
 • Mert can
  1 yıl önce
  Bu saydığınız firmaların yarısından fazlası işçiden çalıyor biliyormusunuz.

Son Yazılar