UYARI/YORUM
Batuhan Kemal AYDIN

Batuhan Kemal AYDIN

UYARI/YORUM

04 Nisan 2019 - 11:00

Değerli okur,

Hangi partili olduğunuzun, seçimlerde kime oy verdiğinizin hiç önemi yok. Eğer kafatası siyaseti yapmıyor, takım tutar gibi parti tutmuyor iseniz birazdan okuyacaklarınızın büyük bölümüne hak vereceksiniz. 

Bu yazıyı sizlere gece saat 02:18 itibariyle yazıyorum. Çünkü bir millet uykuda iken milletin iradesine "SEÇİM DARBESİ" yapılıyor. YSK Olağanüstü toplandı.CHP Seçim sistemini kapattı.

Her seçimde tüm partililerin kullandığı benimde kullandığım görev aldığım sandıkta şerefim, haysiyetim, namusum gibi gördüğüm milletin vebalini üzerimde hissederek sahip çıktığım o işin önemini vurgulayan o meşhur cümle; SANDIK NAMUS’ dur. Evet sandık namustur ama namussuz ne bilsin öyle değil mi ? Benim için çalan da göz yuman da aynıdır. Fakat benim anlamadığım nokta 16 yıldır devasa bir teşkilata sahip olan, Türkiye’nin en büyük teşkilatı olan bir siyasi partinin en önemli il teşkilatının bu kadar namussuzu nasıl bulup görev verdiğidir. Kimse kusura bakmasın Elazığ'da dahi sandığını terk eden sandık görevlileri oldu. Elazığ teşkilatı da bu namussuzlardan bunun hesabını sormalıdır. Teşkilatın gücü buna yetmediyse eğer on yıllardır varlığını sürdüren bu ülkenin yarınları için mücadele eden sağ