VALİ FAHRİ BEY IŞIL IŞIL

VALİ FAHRİ BEY IŞIL IŞIL

Elazığ Belediyesi, şehir yaşamına estetik açıdan katkı sunmak amacıyla yol çalışmalarından peyzaj düzenlemelerine yeni park alanlarından temizlik işlerine her alanda hizmet vermeyi sürdürüyor.

09 Temmuz 2020 - 16:18

Bu doğrultuda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehrin işlek güzergâhlarından biri olan ve kısa süre önce yol ve kaldırım çalışmaları tamamlanan Vali Fahri Bey Caddesi’nde, dekoratif aydınlatma çalışması gerçekleştirdi. 64 adet modern led yapım çalışması gerçekleştiren ekipler,  caddenin daha canlı görünmesine katkı sundu. Özellikle cadde esnafının memnuniyetle karşıladığı ışıklandırma çalışması vatandaşlarımız tarafından da beğeni topladı.

Bu haber 1114 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Kürşat
  1 ay önce
  Hiç yakışmamış,bir kasaba görüntüsü vermişler.Bu işi bilen bir uzman Elektrik Mühendisine danişsa idiniz en modern ve çağdaş cadde aydınlatması ve armatürleri ile aynı zamanda enaz harcama ile nasıl yapılacağı projelendirilir idi.Ama neredeeee.Danişan dağları aşmış danışmayan düz yolda şaşmış,misali.s.selmanda gitmeden 6 ayda 2 defa sokak aydınlatma direk ve armaturlerini değiştirerek,bir yerlere lütuf da bulunmuştu.Simdi de aynı kafa devam ediyor,banket taşını söküp,bir başkasını monte ediyorlar, köy sokakları gibi,kilitli parke döşüyorlar,ama 1.harput caddesi minibüs otobüs durağı kaldırımları lacka millet bastığı anda bacakları su içinde kalıyor gören yok,bombeli asfaltlar arabaları bitirdi,şair Hayri caddesi bu şehrin işlek bir caddesi hiç mi bir fen işleri yetkilisi görmüyor?Bir yıldır akmayan Kökçü Karaçalı çeşmesi...........yazmakla bitecek gibi değil.Neyse görelim neyler.
 • muslüm
  1 ay önce
  elazığ halkının hizmete ihtiyacı var israfa değil..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DİLİPAK HALT ETTİ AMA…
DİLİPAK HALT ETTİ AMA…
İKTİDAR DEĞİL MUHALEFET SORUNU
İKTİDAR DEĞİL MUHALEFET SORUNU