SIRA ETSO’DA

SIRA ETSO'DA

21 Şubat 2020 - 17:54 - Güncelleme: 21 Şubat 2020 - 18:01

Elazığ belediye Başkanı şehrin tüm insanlarının yararlanacağı güzel bir uygulamayı hayata geçirdi ve 3 ay süreyle su ücreti alınmayacağını açıkladı.

“Aynı şekilde Mali Müşavirler Odası da 2020 oda aidatlarını almayacaklarını, ödeme yapanlara da geri ödeme yapacaklarını belirtti.”

Bu açıklama ile bozulan moraller bir nebze de olsa düzeldi ve hayatın normal akışına ciddi katkı sundu.

Şimdi aynı duyarlı ve anlamlı tavrı ETSO’dan bekliyoruz. Deprem dolayısıyla zaten zor bir dönem yaşayan ve birçok ödemelerini yapamayan esnaflarımızın 2020 yılı aidatlarının alınmaması konusunda ETSO’nun adım atması da Başkan Şerifoğulları’nın attığı adım kadar değerli ve anlamlı olacaktır.

Şehrin menfaatlerini her zaman en üstte tutan, deprem sonrası şehrin afet bölgesi kapsamına alınması amacıyla büyük gayret gösteren ETSO Başkanı Asilhan Arslan’ın bu konuda da duyarlı davranacağına ve konuyu, Odalar ve Borsalar Birliğine taşıyarak, şehrimizin özel durumunu izah edip aidatların bu yıl alınmamasını sağlayacağına inanıyoruz.

Asilhan Başkanda da bu asil davranış çok güzel duracaktır.

Bu haber 1194 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Necati Böler
    1 ay önce
    Ne demiş atalarımız “Asil azmaz bal kokmaz” bu lafı herkesin tartması lazım bence Bu memlekete Allah rızası İçin kendine ilke edinenlerden biridir Asilhan Başkan bence herşeyi yerinde yapmasını bilenlerdendir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Can Kaybı: 573, İyilişen: 1.042
Can Kaybı: 573, İyilişen: 1.042
BÖYLE DAHA GÜZELSİN ELAZIĞ
BÖYLE DAHA GÜZELSİN ELAZIĞ