Şerifoğulları’ndan  Elazığ Halkına Teşekkür!

Şerifoğulları’ndan  Elazığ Halkına Teşekkür!

 Ak Parti Milletvekili Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI “2002 yılından itibaren AK Parti’ye girdiği her seçimde en güçlü desteği vererek Yeni, Güçlü ve Büyüyen Türkiye’ye önemli katkı sundunuz. Türkiye’nin diz çökmesini isteyenlere sandıkta yine en iyi cevabı verdiniz” dedi.

01 Temmuz 2018 - 13:33

Ak Parti  27. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı  Şahin ŞERİFOĞULLARI, bir teşekkür mesajı yayımlayarak   24 Haziran Genel Seçimlerinde kendisine ve Ak Parti’ye gösterilen yoğun ilgiden dolayı Elazığlı vatandaşlara teşekkür etti. ŞERİFOĞULLARI yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere verdi:

“Sevgili Elazığlılar kıymetli hemşerilerim sizleri en kalbi duygularımla, sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum...

Seçim sürecine girdiğimiz andan itibaren bize verdiğiniz destek, gösterdiğiniz sevgi, ilgi ve teveccühten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Sizler, 2002 yılından itibaren AK Parti’ye girdiği her seçimde en güçlü desteği vererek Yeni, Güçlü ve Büyüyen Türkiye’ye önemli katkı sundunuz. Türkiye’nin diz çökmesini isteyenlere sandıkta yine en iyi cevabı verdiniz.

15 Temmuz hain darbe girişiminde çıplak elleriyle tankları durduran milletimiz yine aynı ellerle sandığa giderek Türkiye’nin bölünmesi için ellerini ovuşturanlara muhteşem bir ders vermiştir.

Biz bugüne kadar hep milletimizle siyaset yaptık ve milli iradeye saygı duyduk. İşte bu sebeple 24 Haziran seçimlerinin kazananı demokrasidir, sandıktır, milli iradedir.

İlk günden itibaren söylediğim gibi sandıktan çıkan her sonuca saygı duyuyor, milletimizin kararını önemsediğimizin altını bir kez daha çizmek istiyorum.

24 Haziran’da yapılan seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye güçlü bir destek veren  Elazığ halkı, partimizden 4 milletvekili arkadaşımızı meclise göndermiştir. Ben meclise girmeye hak kazanan arkadaşlarımın şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor, yapılan seçimlerin ülkemize ve Aziz şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Değerli kardeşlerim kıymetli Elazığlılar, biz Şerifoğulları ailesi olarak partimize kurulduğu andan itibaren büyük emek verdik. Aziz şehre hizmet için çıktığımız bu yolda hedeflerimizden asla sapmayacağımızı buradan bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bizim bu seçimde kazandıklarımız kaybettiklerimizden çok daha fazladır. Seçim sürecinde gördüğümüz ilgi ve teveccüh bunu net bir şekilde göstermiştir.

Biz memleketimize aşığız, biz hizmete aşığız, biz bu Aziz millete aşığız.

Ben bu duygu ve düşüncelerle seçim sürecinde şahsıma ve partime gösterilen yoğun ilgi ve teveccühten dolayı teşkilat mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının tekraren ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber 4204 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • osman kırat
    7 ay önce
    çok çalıştınınz emek verdiniz hatta bazı vekiller yanlış sıralama ve sizin emeğiniz üzerinden kazandı. ileride sizi vekil veya il başkanı olarak görmek isteriz. fakat belediye başkanı olarak değil çünkü belediye farklı bir kurum beceri birikim tecrübe ister ben sizi belediye ile geçmişte çok bir alakalı görmediğimden bu tecrübeye sahip olduğunuz düşünmüyorum.sizi ne kadar sevsekte memleket biizm için daha öncelikli bundan dolayı sırf birileri sevdi diye belediye başkanılığı koltuğuna oturursanız kendinize ve şu anda belediyecilik hizmeti gören memelkete yazık edersiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YATIRIMLARLA GELİŞEN ELAZIĞ
YATIRIMLARLA GELİŞEN ELAZIĞ
Korkutan fikstür!
Korkutan fikstür!