SEMİH IŞIKVER: “DEVLETİMİZİN EMRİNDEYİZ”

SEMİH IŞIKVER: “DEVLETİMİZİN EMRİNDEYİZ”

Erol KARA/ MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat’ın doğusuna yapacağı operasyonla ilgili Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

09 Ekim 2019 - 12:19

Işıkver, “Hakikaten çok coşkuluyuz, çok gururluyuz, özellikle sorunu kaynağında çözme iradesi gösteren bir Türkiye Cumhuriyeti devletinin varlığı bizleri çok çok mutlu ediyor. Devletimizin emrindeyiz. Canımızla, kanımızla ve malımızla elimizden ne geliyorsa bu yolda gerekirse can vermeye, kan vermeye hazırız” dedi.

Işıkver, ”Bence çok güzel şeyler olacak Allah'ın izniyle, Türk devleti her şeyin aslına rücu ettiği yeni bir sürece, yeni bir iklime giriyor. Bunun herkes farkında olacak” dedi.

FETÖ firarisi Ergün Babahan’ın yaptığı paylaşıma değinen Semih Işıkver, “Ruhunu şeytana satmış Ergün Babahan tipinde yani kim olduğu, ne olduğu belli olan bir şahsiyetin Türkiye halkları Devlet Bahçeli ‘siz siyasete hazır olmalı şeklinde mesajını bir zırva olarak değerlendiriyorum” dedi.

ABD’NİN LİDERİMİZDEN RAHATSIZ OLMASI BİZİM İÇİN ŞEREFTİR

Böyle bir şahsiyetin yapmış olduğu paylaşımı Amerika'nın Ankara Büyükelçiliği tarafından resmi sayfa tarafından beğenilmesi  çok büyük bir zillettir çok büyük bir hatadır diyen MHP İl Başkanı Semih Işıkver,“ Devlet Bahçeli beyefendinin devletin sevk ve idaresi noktasında nasıl bir yer edindiğini  hepimiz müşahede ettik. Dolayısıyla Amerika'nın emperyalizmin diğer argümanların, diğer paydaşların da Devlet Bey'den rahatsız olması bizim için şereftir. Tabii ki liderimiz den rahatsız olacaklar. Ama hiçbir şey elde edemeyecektir ki Türkiye Cumhuriyeti devleti zaten hiçbir şekilde bunlar kayda almadığını Fırat’ın doğusuna yapacağı operasyonla ilgili göstere göstere bir gece ansızın gelebiliriz diye diye nasıl bu operasyon sürecine gelindiğini hep beraber izledik” dedi.

CAN VERMEYE HAZIRIZ

Işıkver, Milliyetçi Hareket Partisine çok büyük vazifeler düştüğünü belirterek, “Belki de Türkiye’de bu konuda en ciddi inisiyatif alan, ilk reaksiyonu gösteren parti her zaman Milliyetçi hareket partisi olmuştur. Bu noktada da çalışmalarımız artarak devam edecek. Hem dualarımızla, hem niyazlarımızda, hem malımızla, hem kanımızla hem Canımızla.” dedi.

KESİNLİKLE SORUNU KAYNAĞINDA ÇÖZECEĞİZ

Semih Işıkver, ”Sayın Genel Başkanımız “Kandil basılsın teröristler asılsın” diye defalarca kez defaten ifade etmişti. Bugünkü konjonktürde Sayın Genel Başkanımızın bu ifadelerini Yahu nasıl Kandil'e gireceksiniz, nasıl Suriye'ye geçeceksiniz, nasıl Irak’a gideceksiniz diye değerlendirenler, bugün Allah'a hamdolsun Türk devletinin geldiği nokta da hep birlikte nasıl bir yürüyüşe, nasıl kızıl Elmaya yürüdüğüne hep beraber şahitlik ediyoruz, Şahadet ediyoruz bence çok güzel şeyler olacak Allah'ın izniyle Türk devleti her şeyin aslına rücu ettiği yeni bir sürece yeni bir iklime, konjonktüre girdiğimizin herkes farkında olsun.

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi, “gerekirse yeni bir dünya düzeni kurarız ama yine de Türk milletini ezdirmeyiz. Hesaplarımız, hedeflerimiz bellidir.

Kesinlikle sorunu kaynağında çözeceğiz” demiştir.  Türk milletinin düşmanları nerede olursa olsun inlerine gireceğiz, dünyayı başlarına yıkacağız diye ifadeler kullanmışlardı.

 

Bu haber 765 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÜÇÜK DOSTLARIMIZI UNUTMAYALIM
KÜÇÜK DOSTLARIMIZI UNUTMAYALIM
Bir ilçeye giriş çıkışlar kısıtlandı
Bir ilçeye giriş çıkışlar kısıtlandı