Okul Müdürleri Sertifikalarını Aldı

Okul Müdürleri Sertifikalarını Aldı

Elazığ'da ‘Girişimci Okullar ile Aydınlık Yarınlara’ projesi kapsamında eğitime katılan okul müdürlerine sertifika verildi.

11 Ekim 2019 - 13:41

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Fırat Kalkınma Ajansı tarafından ‘Girişimci Okullar İle Aydınlık Yarınlara’ projesi kapsamında okul müdürlerine seminer verildi. Bir hafta süren seminerin tamamlanmasının ardından bugün Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi'nde sertifika töreni düzenlendi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk ve okul müdürleri katıldı.

Girişimcilik eğitiminin tamamlandığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk, “Girişimcilik hem çağımızın hem de okullarımızın bilmesi ve uygulaması gereken bir konudur. Girişimcilik deyince okuldaki öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz hem de sizlerin çok değişik uygulamalar yapması gerekir ki öğretmenler ve öğrenciler sizin uygulamalarınızdan bir hisse elde etsinler. Eminim ki hocamız ile bir haftada çok güzel uygulamalı bir eğitim oldu. Burada öğrendikleriniz okuldaki öğretmenler, öğrencilere ve velilerimize faydalı olacaktır. Bilginin bizde kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Bilgi paylaşıldıkça güzeldir” dedi.

Konuşmanın ardından okul müdürlerine sertifikaları verildi.

Bu haber 528 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıtlamalara İlişkin Açıklama Yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıtlamalara İlişkin Açıklama Yaptı
ELAZIĞ KURUM’U BEKLİYOR
ELAZIĞ KURUM’U BEKLİYOR