MOLLAKENDİ AK HİZMETLERLE KALKINACAK

 MOLLAKENDİ AK HİZMETLERLE KALKINACAK

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, belde halkına hizmetin en kalitelisini sunacaklarını belirterek, büyük bir teveccüh göstererek kendilerine destek olan hemşehrilerinin güvenini boşa çıkarmayacaklarını kaydetti.

15 Nisan 2019 - 11:52

Beldenin tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak adına kolları sıvadıklarını belirten Başkan Doğan, Mollakendi’nin Ak hizmetlerle tanışacağını söyledi.

Göreve gelir gelmez belde sakinlerine hizmet sunan belediye personelleri ile toplantılar yapıldığını belirten Başkan Doğan, amaçlarının hizmette sınır tanımamak olduğunu kaydetti. Beldenin tüm mahallelerinde yaz sezonuyla birlikte belediye hizmetlerinin kendisini göstereceğini ifade eden Başkan Doğan, düğünler için belediyenin tahsis ettiği otobüslerden alınan ücretlerin kaldırıldığını sözlerine ekledi.

BAŞKAN DOĞAN “MOLLAKENDİ GELİŞECEK, KALKINACAK”

Mollakendi’nin gelişimine katkı sunacaklarını belirten Başkan Mehmet Enis Doğan açıklamasında şunları söyledi:“Yerel seçimlerde belde sakinlerimizin büyük bir teveccühüyle bu makama layık görüldüm. Güzel beldemizi yeniden imar etmek ve hemşehrilerimizin güvenine mazhar olmak adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Gerek hibe projeleri ve gerekse belediyemiz imkânlarıyla hayata geçirilecek tüm projelerimizi belde sakinlerimizle istişare ederek yapacağız. Bizim tek derdimiz ve gayemiz bu güzel beldeyi ayağa kaldırmaktır. Bizlerin heyecanına ortak olan değerli belde sakinlerimizin güvenini asla boşa çıkarmayacak elimizden gelen gayretin fazlası için mücadele edeceğiz. Kısa bir zaman sonra beldemizde gerçekleştireceğimiz projelerimiz büyük ses getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle belde sakinlerimizin mutluluğunu esas alan hizmetlerin hayat bulacağını belirtiyorum.”dedi.

 

Bu haber 772 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EROL:
EROL: "ELAZIĞ'DA GELENEK VE BÜROKRASİ AYAKLAR ALTINA ALINDI"
KRİZ FIRSATA MI ÇEVRİLDİ?
KRİZ FIRSATA MI ÇEVRİLDİ?