Milletvekili Erol, çadırlarda kalan ailelerle bir araya geldi

Milletvekili Erol, çadırlarda kalan ailelerle bir araya geldi

 Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem sonrasında ilk günden itibaren depremzede aileleri yalnız bırakmayan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin farklı noktalarında kurulan çadırlarda yaşamlarını sürdüren aileleri ziyaret etti.  Ailelerle sohbet eden Milletvekili Erol, sıkıntılarını dinledi.

13 Şubat 2020 - 12:50

Erol, kış şartlarının etsini göstermesi nedeniyle zor günler geçiren depremzedeler için devlet ve millet başta olmak üzere kendilerinin de ellerinden gelen tüm imkanı sağlamaya çalıştıklarını aktardı. Ziyaretlerini sürdüreceklerini aktaran Milletvekili Erol, "Kurulan çadırlarda yaşayan vatandaşlarımızı her fırsatta olduğu gibi bugünde ziyaret ettik. Gerçekten bu soğuk havada çadırda yaşamak çok zor. Devlet ve millet olarak tüm yurttaşlarımız yaraların sarılması için yoğun bir çaba gösteriyor. Bizlerde depremzede kardeşlerimizin yaşamış oldukları sıkıntıları hafifletmek için eksik olan malzemelerin tamamlanması konusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz. Eminim ki kısa sürede aileler, çadır kentlerden kurtularak geçici barınma merkezlerine yerleştirilecek. Burada bize ne görev düşüyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

Bu haber 343 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • özgür kral
    1 ay önce
    Adam gibi adam bu gönüllü yardım eden bir arkadaş söyledi oyle laf olsun diye gezmiyor cok iyi organize olmuş ekibi ile insanların sorununu çözmeye çalışıyor .ayrıca çadırda kalan ailelere 500 TL nakit yardımı yaptığını da söyledi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yere maske eldiven atana 3.150 ₺ ceza!
Yere maske eldiven atana 3.150 ₺ ceza!
Vaka sayısı da arttı!
Vaka sayısı da arttı!