HÜDA PAR Elazığ il teşkilatının 3. Olağan kongresi yapıldı

HÜDA PAR Elazığ il teşkilatının 3. Olağan kongresi yapıldı

HÜDA PAR Elazığ İl teşkilatının 3. Olağan kongresinde delegelerin tüm oylarını alan Yasin Kavaklı güven tazeledi.

11 Ekim 2020 - 14:03 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 14:28

HÜDA PAR Elazığ il teşkilatının 3. Olağan kongresi yapıldı. Kongrede tüm delegelerinin oyunu alan İl Başkanı Yasin Kavaklı güven tazeleyerek tekrardan il başkanı seçildi.

Kongre sonrasında konuşma yapan Kavaklı, “Önce insan, öncelik Adalet” temamızla yolumuza devam ediyoruz. İlimizin hiçbir sorununu ötelemiyoruz. Yerinde ve zamanında girişimlerimiz sonuç veriyor. Hizmetlerimiz, halkımızın refahı ve huzuru içindir. Hiçbir zaman ayrıştırıcı dil kullanmadık kullanmıyoruz. Elazığ’ın sorunları ve sıkıntıları depremden dolayı çok fazladır. Yapılan çalışmaların yetersizliği ya da görmezden gelinen sorunları dile getirerek düzeltilmesi çabasında oluyoruz. Muhalefet partileri, şehrin eksik kalan ya da yapılması gerekenleri dile getirmek ve çözümünü sağlamakla görevlidir. Bizim yapmadığımız her çalışma yanlıştır ya da doğrudur yaklaşımı sergilemiyoruz. Yapılan çalışmanın halkın faydasına ise kimin yaptığına takılmadan destek veriyor, yapılan çalışmaya imzamızı atıyoruz. Bu yaklaşım partimizin anlayışıdır ve bu anlayışı her zaman muhafaza edeceğiz. “ dedi

Pandemi sürecini yakından takip ettiğini dile getiren Kavaklı; “Sağlık hizmetinin yeterliliğe ulaşması ve gerekli hazırlıkların yapılması için çağrıda bulunmuştuk. Sağlıkta hata can kaybıyla sonuçlanır. Bundan dolayı salgını kontrol altına almak için tedbirlerin artırılması ve sağlık hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir” dedi.

Kavaklı, Kongrede oy kullanan ve şahsımı tekrar il başkanı seçen tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yorgunluk göstermeden, yeise düşmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaları bereketli kılsın diyerek kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

2020/10/2020-10-11-14-20-56.jpg
2020/10/2020-10-11-14-21-22.jpg
2020/10/2020-10-11-14-21-32.jpg
Bu haber 503 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gakgoş, seriye bağladı
Gakgoş, seriye bağladı
6. BÖLGENİN İLK YATIRIMI
6. BÖLGENİN İLK YATIRIMI