HAR HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI AV. BURAK SOYLU’DAN ORCİK...

HAR HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI AV. BURAK SOYLU’DAN ORCİK FESTİVALİ’NE 50 BİN TL DESTEK

Geçtiğimiz gün Elazığlı gençlerin twitter üzerinden gerçekleştirdiği #TolgaAbiBiziFestivaleGötür hashtagi ile başlattığı festival çağrısına, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’dan müjdeli bir cevap gelerek Elazığ’da Ağustos ayı içinde orcik festivalinin yapılacağı duyurulmuştu. Bunun üzerine şehrin tüm dinamikleri harekete geçerek Milletvekili Ağar’a destek verici mesajlar art arda geldi.

01 Ağustos 2019 - 14:08

Bu kapsamda Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu festivale tam destek verdiğini açıklayarak, düzenlenecek Orcik Festivali’nin komitesi tarafından belirlenecek banka hesabına 50 Bin TL destekte bulunacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu:“Şehrimiz adına ne kadar faydalı ve olumlu projeler varsa hep içinde olmaya ve destek vermeye gayret gösterdik. Gerek sportif faaliyetlerde gerekse kültür ve turizm projelerinde hep tam destek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Elazığ’ımızın her alanda gelişmesi için biz elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda Elazığ Milletvekilimiz Sayın Zülfü Tolga Ağar’ın öncülüğünde ve şehrin tüm dinamiklerinin destekleriyle yapılacak olan Orcik Festivali’ne, tertip komitesinin belirleyeceği hesaba 50 Bin TL destekte bulunacağız. İlimizin tescilli ürünü orciğin ve Elazığ’ımızın tanıtımı açısından böyle bir festivalin çok önemli bir adım olduğunu belirtmek istiyorum. Orcik Festivali’nin düzenlenmesine destekleri olan Elazığ Milletvekilimiz Sayın Zülfü Tolga Ağar başta olmak üzere, Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a, tüm milletvekillerimize, tüm siyasilere, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve halkımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca gerek ülkemizde gerekse şehrimizde turizm atağına geçtiğimiz şu dönemde tüm Elazığlı iş adamlarını da şehrimizin tanıtımı noktasında yapılacak olan bu önemli festivale destek vermeye davet ediyorum. Orcik Festivalimizin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber 2710 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Burhan balandi
    3 ay önce
    Merhaba burak abi allah rızası için yardım et bana babam kalp krizi geçirerek vefat etti 2 ay önce abi evimiz ipotekli 161 bin lira ziraat bankası borcumuz var abi hiç bir gelirimiz yok kendim 27 yaşındayım askerlikte ameliyat oldum çalışa bilmiyorum hasta bi anamla çok zor durumdayım 0534 352 33 02 abi bu benim numaram allah rızası için yardım et lütfen abi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOŞ BİNALAR TİNERCİ YUVASI OLDU  
BOŞ BİNALAR TİNERCİ YUVASI OLDU  
7 milyon kök  kenevir ele geçirildi
7 milyon kök  kenevir ele geçirildi