HALKIMIZ FERASETLİ DAVRANACAKTIR

HALKIMIZ FERASETLİ DAVRANACAKTIR

Erol KARA/31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına son hızla devam eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart yerel seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını, bu seçimin bir beka seçimi olduğunu ifade etti.

26 Mart 2019 - 15:57 - Güncelleme: 26 Mart 2019 - 16:05

Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Şerifoğulları, “Son bir hafta, artık biraz daha tempomuzu yükseltmemiz lazım. Rabbim nasip ederse bir iddiamız var. İlk günden beri 24 Kasım’da adaylığımız açıklanmış, 25 Kasım’da çalışmalara başlamışız. Yaklaşık dört aydır seçim süreci  boyunca vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Projelerimizi ve yönetim felsefemizi anlatmaya çalışıyoruz. Son bir haftalık süre içinde ulaşamadıklarımıza ulaşıp hem projelerimizi hem yönetim felsefemizi anlatıp ondan sonraki süreçte taktiri Allaha bırakacağız. İnşallah halkımız ferasetli davranacaktır “diye konuştu.

“HALKIMIZ BUGÜNE KADAR ALMIŞ OLDUĞU HİZMETLERDEN MEMNUN”

Şahsına ve Ak Parti’ye gösterilen teveccühten fazlasıyla memnun olduğunu dile getiren Şerifoğulları, “Halkımız kadirşinas misafirperverdir. Ak Parti'nin bugüne kadar hem ilimize hem ülkemize yapmış olduğu yatırımlardan fazlasıyla memnun ama kalan hizmetlerimiz var. Bizler de kalan bu eksik hizmetlerimizi yerelde tamamlayabilmek adına vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Bu noktada halkımızın göstermiş olduğu teveccüh bizi memnun ediyor” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ ELÂZIĞ’DAN MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz haftalarda Elâzığ’da gerçekleştirdiği mitingin çok coşkulu ve heyecanlı geçtiğini ifade eden Şerifoğulları, “Cumhurbaşkanımızı vatandaş seviyor.Cumhurbaşkanımız da Elâzığ’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Tabi bu sadece yerel seçim olmadığı bir beka seçimi olduğu Cumhurbaşkanımız her fırsatta dile getiriyor. Bizler de bu işin sadece Şahin Şerifoğulları’nın, meclis üyelerinin ve il meclis üyelerinin  seçimi olmadığı aynı zamanda ülke için bir beka seçimi olduğu halkımıza anlatıyoruz. Halkımız da bununun bilincinde. İşte Yeni Zelanda’da olan olay. İşte döviz kuru üstünde oynamalar. İşte mali kriz üzerinden saldırılar. Bütün dünya ağzını açmış, Ak Parti tökezler mi? Cumhurbaşkanı düşük oy alır mı ? bunu bekliyor. Milletimiz ferasetli.  Cumhurbaşkanımızın yanında olacak, Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği adayın yanında  büyük destek vereceğini  ümit ediyoruz” diye konuştu.

AK PARTİ KAYIP EDERSE BEKLENTİLERİ BOŞA ÇIKACAK

“Ak Parti kaybederse genel seçim olacak”, iddialarına cevap veren Şerifoğulları, “Ak Parti düşük oy alırsa, bir kaç ili kaybederse genel seçim olacak, parlamento sistemine geri dönülecek. Cumhurbaşkanı, başkanlık sisteminden aşağı alınacak tarzında konuşmaları ulusal alandaki siyasetçiler dillendiriyor. Cumhurbaşkanımız da buna binaen sürekli gündeme getiriyor. Daha rahat işleyebilmesi adına bu seçimin önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor’’ dedi.

 

Bu haber 899 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE ÖNCÜ OLACAK
BELEDİYE ÖNCÜ OLACAK
İZLEMEYİN, İNİSİYATİF ALIN!
İZLEMEYİN, İNİSİYATİF ALIN!