Hakimiyet yazmışsa doğrudur!

Hakimiyet yazmışsa doğrudur!

Geçtiğimiz hafta özel haberle duyurduğumuz “Bingöl geçer not almadı, alternatif Elazığ olabilir” haberimizin doğruluğu, TFF yetkililerince Gençlik Merkezi’nde inceleme yapılmasıyla tescillenmiş oldu

01 Ağustos 2019 - 15:46

Haber: Hüseyin Kabukçu
Hakimiyet Gazetesi’nin geçtiğimiz hafta “Bingöl geçer not almadı, alternatif Elazığ olabilir” başlığıyla kamuoyuna duyurduğu haber, her ne kadar bazı kesimlerce “Elazığspor için uygun değil” sözleriyle bir nevi yalanlasa da, TFF yetkililerince Gençlik Merkezi Sentetik Saha incelendi.
TFF 2. ve 3. Liglerin başlamasına yaklaşık 1 ay kalmasına rağmen halen maçlarını oynayacak saha bulamayan Birevim Elazığspor şartlar oluştuğu Gençlik Merkezi Sentetik Saha’da iç saha maçlarını oynayacak.
Daha önce ihalesi yapılarak basın- protokol tribünü, zemin iyileştirilmesi, çevre düzenlenmesi ve güvenlik önlemleri gibi birçok eksikliklerin giderilmesi için ummalı bir çalışma yapılıyor. TFF Malatya Bölge Müdürlüğü’nden gelen yetkililerin ön denetim yaptıkları Gençlik Merkezi sahasında, zemin, 2.güvenlik kordonu, tribünler ve çevre düzenlemesi gibi eksikliklerin sezon öncesinde giderilerek, profesyonel maçlara hazır hale getirilmesi planlanıyor.
Takımlarımızın Gençlik Merkezi Sentetik Saha’da oynayıp, oynayamayacağına ilişkin karar önümüzdeki hafta içinde netlik kazanacak.

Bu haber 962 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ'da Bir Bina Daha Karantinaya Alındı
Elazığ'da Bir Bina Daha Karantinaya Alındı
ELAZIĞ'DA DEPREM!
ELAZIĞ'DA DEPREM!