İL ÖZEL İDARESİNDE KURA ÇEKİMLERİ BİTTİ. İŞTE KURADAN ÇIKAN İSİMLER

İl Özel İdaresi’nin personel alımı için, KPSS şartı olmadan 48 kamu personeli alım duyurusunun ardından alınacak personel sayısı 32’ye düşürdü. 32 personel için merakla beklenen kura çekimi ise bitti.


İL ÖZEL İDARESİNDE KURA ÇEKİMLERİ BİTTİ. İŞTE KURADAN ÇIKAN İSİMLER

Noter huzurundaki kura çekimi saat 09.15 itibariyle İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. İlanda belirtilen her kadro için kadro sayısının 4 katı kadar kura çekildi. Kura çekimine çok sayıda vatandaş katıldı.

İŞTE KURADA ÇIKAN İSİMLER…

ŞOFÖR:

Serkan Kılıçeken

Tura Tatar

Turgay Yüccer

Hüsamet Mercancı

Yusuf Uludağ

 Nizamettin Alkaya

Mahsur Sertdemir

Binyamin Yar

Ümit Dişli

Sadi Aydemir

Akın Hoyrat

Mustafa Yerlikaya

Cihat Talo

Efrayim Ülgen

Abdulkadir Soner

Zafer Murat

Halil Karpuz

Nurullah Uçar

Celal Karabulut

Mustafa Yıldırım

Barış Doğan

Ümit Dağ

Mahmut Demirbağ

Adem Aygün

Şevki Doruk

Hüseyin Özdal

Adem Bayrak

Bület Kaya

Adem Göver

Gürkan Uygun

Kemal Karataş

Murat Budak

Hasan Karataş

Faruk Sümer

Bilal Yağız

Hüseyin Çelik

Diyadin Güneş

Cihan Kaya

Muhammet Burak Bulut

Hakan Altar

KAZI OPERATÖRÜ:

Fatih Demirbağ

Hasan Soysal

Melih Atlı

Ubeydullah Kaya

SRC BELGELİ

Enver Demiral

Yusuf Saman

Serkan Çelik

Enes Yıldırım

Ali Yücedağ

Ümit Karadağ

Üzeyir Ersöz

Cuma Atıcı

Özkan Kaya

Bahadır Ardil

Vedat Sekmen

Murat Budak

Murat Yılmazbağ

Adir Var

Yıldırım Güngör

Samet Yolmaz

Resul Yıldırım

Serkan Kılıçerken

Okay İzzettin Çakı

Özkan Karahüseyinoğlu

İdris Işık

Sıtkı Işık

Musa Bayram

Ömür Taş

DOZER OPERATÖRÜ

Turgay Kaya

Murat Güven

Yavuz Kaya

Mehmet Akdoğan

EKSOVATOR OPERATÖRÜ

Rıza Çiftçi

Şahin Yüce

Mehmet Azim Kuşçu

Mehmet Yılmaz

GREYDER OPERATÖRÜ

Serdar Güler

Necmettin Aydın

İsa Coşkun

İbrahim Şimşek

Veysel Gül

Seyfullah Demirtaş

Ahmet Demir

Ahmey Cayırlı

Vedat Baykara

Muhammet Mustafa Aslan

Cihan Ayaz

Furkan Celakum

Yavuz Kaya

Saim Tarput

Selami Çiftçibarı

Erkan Yıldız

Ahmet Susalak

Tamer Yılmaz

Sadet Şahin

Erdi Delioğlu

İsafil Atalı

Kamil Aslan

Müslüm Saygın

Oğuzhan Bulut

Mustafa Gül

Oğuz Kalender

Hüseyin Baykara

Feyyaz Çimen

UPC OPERATÖRÜ

Emrullah Koç

Selahattin Aydın

Kadir Karataş

Turgay Akgül

Abdulhekim Buber

Vedat Küçük

İsmail Kayalı

Mahmut Ala