GÜRGÖZE’YE AK PARTİ’DE YENİ GÖREV

GÜRGÖZE’YE AK PARTİ’DE YENİ GÖREV

Önceki dönem AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığında görev verildi.

05 Ekim 2020 - 13:24

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevinden Temmuz ayından ayrılan Ramazan Gürgöze’nin geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara’ya davet edilerek yeni görevinin bildirildiği  öğrenildi.

GÜRGÖZE: PARTİMİZE BÜTÜN GÜCÜMÜZLE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Konuyla ilgili açıklama yapan Ramazan Gürgöze, Ak Partinin bir dava hareketi olduğunu belirterek “Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki bu kutlu davanın her kademesinde ki görev bizim için değerlidir. Bizlere verilen her görevi bu anlayış çerçevesinde ve sorumluluğumuzun bilinciyle en etkili şekilde yerine getirmeye çalışmaktayız. Yeni dönemde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızda Koordinatör görevi verildi. Bizlere bu göreve layık gören Ak Parti Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte partimize bütün gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Bu haber 1697 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mehmet Gün
  2 hafta önce
  Tipik bir Erbakan taktiğidr bu,teşkilatlarda başarılı olamayanlar genel merkeze alınır, adeta havaları alındıktan sona esamesi okunmaz olurlar.Mücahit Yanılmazın sesini duyan var mı şimdi...araba çöplüğünde ,belki bir gün bir işe yarar.
 • Ekrem kaçar
  2 hafta önce
  Allah yolunu açık etsin başkanım
 • Erhan Tek
  2 hafta önce
  Sayın başkanım tebrik ediyorum .Yolunuz açık olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gakgoş, seriye bağladı
Gakgoş, seriye bağladı
6. BÖLGENİN İLK YATIRIMI
6. BÖLGENİN İLK YATIRIMI