ERDOĞAN’DAN KRİTİK MESAJLAR

ERDOĞAN'DAN KRİTİK MESAJLAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesaplarından önemli değerlendirmelerde bulundu

29 Şubat 2020 - 23:41

Suriye ile kritik bir mücadele veren Türkiye, sahada rejim milislerine nefes aldırmıyor. 2100'ü aşkın rejim unsurunu etkisiz haline getiren Mehmetçiklerimiz, Esad'ın üst kadrolarına ve kimyasal depolarına da büyük tahribat verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesaplarından kritik açıklamalar yaptı. Erdoğan'ın açıklamaları şöyle; 

"GEREKEN DERSİ VERECEĞİZ"

"Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz.

Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.

Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz."

Bu haber 520 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OKULLAR YETİŞECEK Mİ?
OKULLAR YETİŞECEK Mİ?
REKTÖR ADAYLARI
REKTÖR ADAYLARI