EN BAŞARILI VEKİL

EN BAŞARILI VEKİL

12 Temmuz 2020 - 15:31

ORC Araştırma Eğitim Danışmanlık Şirketi isimli bir firma, milletvekillerinin başarı oranlarını araştırmış. Araştırmada,  her milletvekili kendi seçmenine sorulmuş ve gelen cevaplara göre sonuç ortaya çıkmış.

 Araştırmaya katılan kişilere; “son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?”  sorusu yöneltilmiş.

Yapılan anket çalışmasında Doğu Anadolu Bölgesi’nin en başarılı 10 milletvekili belirlenmiş.

Araştırmaya göre AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yüzde 39,8 başarı oranıyla Doğu Anadolu Bölgesi’nin en başarılı 6. Milletvekili seçilmiş.

Tabi bizlere de bu bilimsel araştırma sonuçlarına göre başarılı milletvekili seçilen Zülfü Demirbağ’ı tebrik etmek düşer.  Madem halkımız en başarılı milletvekili olarak Demirbağ’ı görmüş ve kendilerini işaret etmişler bizlere söyleyecek bir söz olmasa gerek. Ancak şehrimizin sorunlarıyla daha çok yakından ilgilenen, birçok bakan ve üst düzey bürokratlarla daha çok görüşüp şehre olumlu yansımaları olan hizmetlerle ismi anılan milletvekillerimize sanki biraz haksızlık mı olmuş diyesiniz.

İktidar milletvekillerimizin başarılı çalışmalarına ve gayretlerine şahit olan halkımız, bu sonuçlara ne der bilmeyiz ama “ son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?”  sorusunun cevabı olarak farklı milletvekilleri de akıllara getirmiyor değil.

Ne diyelim, halkımız ne demişse iyisini demiştir.

Bu haber 941 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Palulu
  3 hafta önce
  Bu nasıl bir saçmalık... bir palulu olarak söylüyorum gürsel erolun tirnagi edemez... 7 aylik deprem surecinde gördük bos ceket daha iyi bundan... ve sen haber sitesi sanada yazıklar olsun boyl3mi basın olur utan biraz
 • İlhan Arslan
  3 hafta önce
  Aynen öyle burası elazığ çok başarılı. Elazığ büyüyor.Elazığ gelişiyor. Hiçbir sorun kalmadı vekilimizin sayesinde. Çevre iller bizi kıskanıyor. Böyle bir vekil birdaha ne gelmiş nede gelecek.
 • Kebanlı
  3 hafta önce
  Milletin birebir en çok işini gören, Elazığa iner inmez günlük 14-16 saat program yapan tüm ilçeleri gezen vatandaşın birebir telefonuna cevap veren vekildir, biz memnunuz Zülfü beyden Allah kendisinden razı olsun.
 • Kürşat
  3 hafta önce
  Zülfü gardaşimizı seviyoruz.Arkasindayiz.
 • AHMET TURAÇ
  3 hafta önce
  SAÇMA SAPAN ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ 1TANESİ HARİÇ HEPSİ BOŞ BELEŞ NE YAPMISLAR ELAZIĞA DEPREM OLDU 7 AYDIR BOŞ BOŞ KONUŞUYORLAR BENİM EVİM YIKILDI BİR TANE MİLLETVEKİLİ GÖREMEDİM ILK GÜNLER ATIP TUTUYORLARDI MEDYADA HER GÜN KONUŞUYOR SÖZLER VERİYORLARDI NERDELER ŞİMDİ ANKARADA MAKAM ODASINDAN ÇIKMIYORLAR HANGİ VATANDAŞIN DERDİNE DERMAN OLMUŞLAR HANGİSİNİN DERDİNİ DİNLEMİŞLER YAZIKLAR OLSUN ELAZIĞ MILLETVEKILLERİNE BÜROKRATLARINA BEN ŞAHSIM OLARAK HİÇ BİRİNE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KRİZE Mİ DÖNÜŞTÜ?
KRİZE Mİ DÖNÜŞTÜ?
GÜZEL HABER
GÜZEL HABER