Elazığspor’un TFF ve UEFA’yla dansı başlıyor!

Elazığspor’un TFF ve UEFA’yla dansı başlıyor!

Elazığspor’da Malili futbolcular İdrissa Diarra ve Moussa Bagayoko’nun menajerine verilen 30 Mayıs tarihli kulüp senedinin ödenmediği ortaya çıktı

06 Haziran 2019 - 14:53

Haber: Hüseyin Kabukçu
Yaşadığı maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayan Bordo-Beyazlı ekibimiz Birevim Elazığspor’da bu kez de Malili futbolcular Diarra ve Bagayoko’nun menajeri Burak Puhaloğlu’na verilen ancak ödenmeyen senet ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre geçtiğimiz sezon başında altyapıdan profesyonel yapılarak A Takım’a kazandırılan Moussa Bagayoko ile Idrissa Diarra’nın menajeri Burak Puhaloğlu’na yaptığı masraflara karşılık olarak 80 Bin TL’lik Elazığspor Kulübü Derneği’nin kaşesinin basılı olduğu senet verildi.
20 Mayıs 2019 tarihli senet için ödeme süresi geçtiğimiz günlerde dolarken, Elazığspor Kulübü’nden herhangi bir ödeme yapılmaması üzerine senet protesto edildi. Elazığspor’a yeni bir transfer yasağı ve sonrasında kulüp lisansının askıya alınması gibi bir çok problem çıkarabilecek olan bu olayla ilgili  menajer Burak Puhaloğlu’nun avukatı aracılığı ile yasal işlem başlatıp, senedi Türkiye Futbol Federasyonu’na ileteceği bilgisine ulaşıldı.
Ara transfer döneminde Bordo-Beyazlı renklere bağlanan 22 futbolcudan yerli ve yabancı isimlerin de önümüzdeki günlerde süreci TFF ve UEFA nezdine taşıması bekleniyor.

Bu haber 899 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ'da TYP için başvuru sayısı 5 bin 784 oldu
Elazığ'da TYP için başvuru sayısı 5 bin 784 oldu
TEKNOFEST'TE BİR ELAZIĞ FİRMASI
TEKNOFEST'TE BİR ELAZIĞ FİRMASI