Elazığspor’dan, Başkan Şerifoğulları’na teşekkür

Elazığspor'dan, Başkan Şerifoğulları'na teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Bayburt Özel İdarespor maçı deplasman giderlerini karşılayarak, prim sözü verdi

01 Eylül 2019 - 12:23 - Güncelleme: 01 Eylül 2019 - 13:54

Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, yazılı bir açıklama yaparak, Bayburt deplasman giderlerini karşılayan ve prim açıklayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.
Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, sezonun ilk haftasında oynayacakları Bayburt Özel İdarespor maçının deplasman giderlerinin tamamının Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından karşılanacağını ifade ederken, Başkanı Şerifoğulları’nın aynı zamanda Bayburt Özel İdarespor maçında galip gelinmesi durumunda prim sözü verdiğini de belirtti.
Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yaşanılan sıkıntılı süreçlerde ve problemlerin çözümü noktasında Birevim Elazığspor Kulübü’ne her daim destek olduğunu kaydeden Başkan Selçuk Öztürk, “Bu gibi destek ve birliktelikler Elazığspor’umuzu başarıya taşıyacaktır. Kulübümüze verdiği destek ve gösterdiği ilgiden dolayı camiamız ve taraftarlarımız adına Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. (Spor Servisi)

Bu haber 654 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ali
    5 ay önce
    sayın şerifoğullarından elazığspor U17 ve U19 takımları deplasmana gidecek otobüs bulamadı bu duruma da el atmasını rica ediyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GELECEĞİN İMARINI YAPALIM
GELECEĞİN İMARINI YAPALIM
BÖYLE DAHA MI GÜZELSİN KADEM?
BÖYLE DAHA MI GÜZELSİN KADEM?