Elazığspor başkanlığına sürpriz aday!

Elazığspor başkanlığına sürpriz aday!

Futbolseverlerin yakından tanıdığı isim, hiçbir destek almadan Elazığspor Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı

20 Eylül 2018 - 13:54

HJaber: Hüseyin Kabukçu
Spor Toto 1. Lig’e sıkıntılı bir giriş yapan ve taraftarların istifasını istediği İrfan Yumakgil’in yerine Elazığspor Başkanlığı için sürpriz bir isim adaylığını açıkladı.
Geçtiğimiz sezon Rüstempaşaspor’un Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmasına karşın, maddi destek bulamayan Hamit Erulaş, Hakimiyet Gazetesi’ne Elazığspor Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.
Takdir edilmesi durumunda Elazığspor’u iki sezonda süper lige çıkaracak güce sahip olduğunu dile getiren Erulaş, “Ben hedefi Süper Lig olarak belirledim. Mevcut borç yükü beni korkutmuyor ve taraftarların göstereceği azimle bu yükün altından kalkabileceğime inanıyorum. Delegelerin teveccüh göstermesi halinde sayın vekillerimizden, sayın valimizden ve sayın belediye başkanımızdan herhangi bir talebim olmayacaktır” dedi.

Bu haber 5525 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • guıkhıjp
  6 gün önce
  reklam kokan hareketler bunlar madem rüstempaşayı çıkaraydın
 • Melih gültürk
  3 hafta önce
  Bu adamı harcadılar rüstempaşanın 2 senedir bileğini büken olmadı maddi sıkıntılar yaşadılar şimdi hamlendisporda yaşıyor bu yönetiçilerin ayıbı değil bizim ayıbımızdır o kadar gencin hayalini yarım bırakanların aybıdır ha başkanlık vazifesini kaldırırmı bilemem ama yenilik şart elazığspora eski günlere dönemeöiz lazım
 • Kürşat Keser
  3 hafta önce
  Arkadaş bu işin altından Devlet(Belediye) kalkamadı,haddimizi bilelim.Reklamın ne yeri ne zamanı,sen paşasporunla ilgilen o iyilik sana yeter.Şu an 3 puan gitti,Sollied ve Arnavut oyuncudan dolayı 12 puanda kapıda,haberin var mı?Bunlar içinde 2 trilyon,mevut acil 6.5 trlyon etti 8.5 trilyon futbolcu alacakları 1 trilyon etti mi 9.5,0.5 trilyonda elektrik tastamam 10 trilyon nakit getir ver valiye sana anahtarı teslim etsinler.Hodri Meydan.
 • Sezai Doğan
  3 hafta önce
  Helal olsun
 • Sayım OĞRAŞ
  3 hafta önce
  Ama ne ile nereden para bulacaksınız. Bulacağınız para garanti mi? Bunu sorsanız.
 • Hakkı yalçın
  4 hafta önce
  O gücünü rüstempaşa ya niye kullanmadın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adana Demir bilet fiyatlarını düşürdü
Adana Demir bilet fiyatlarını düşürdü
Peri masalı şimdi başlıyor!
Peri masalı şimdi başlıyor!