ELAZIĞ, TAM GÜN EĞİTİM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

ELAZIĞ, TAM GÜN EĞİTİM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Tam Gün Eğitim Uygulamasına geçiş sürecinde ilimizde de hazırlıklar ve çalışmalar aralıksız devam ediyor.

12 Nisan 2019 - 11:03 - Güncelleme: 12 Nisan 2019 - 11:37

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK beraberinde İnşaat Emlak Şube Müdürü İbrahim FİDAN ile birlikte ilimizde inşaatları devam eden okul binalarında incelemelerde bulundu.

Yücel İlkokulu, Murat İlkokulu, Arif Nihat Asya İlkokulu, Cemal Gürsel İlkokulu, 60. Yıl İlkokulu ve Cumhuriyet Mahallesinde yapımı devam eden Ortaokul binalarının inşaatlarını gezen Müdür GÜRTÜRK, yüklenici firma yetkililerinden ve İnşaat Emlak Şube Müdürü İbrahim FİDAN’dan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Müdür GÜRTÜRK çocuklarımızın daha rahat ve sağlıklı binalarda eğitim alabilmesi ve ilimizin Tam Gün Eğitim Uygulamasına geçebilmesi amacı ile il ve ilçe merkezlerinde okul yapımlarının devam ettiğini ifade ederek;“Gecemizi gündüzümüzü çocuklarımız için çalışarak, onlara daha iyi eğitim ortamları hazırlamak için harcıyoruz. Bakanlığımızın Tam Gün Eğitim programı kapsamında ilimizde de var ola derslik ihtiyacını gidermek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.Elazığ olarak Ortaöğretim kurumlarımızın % 100’ünde Tam Gün Eğitime geçmiş durumdayız. Temel eğitim kurumlarımızda da yaptığımız yeni okul binaları ile inşallah bu süreci en iyi şekilde tamamlayacağız” dedi.

Bu haber 1650 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUHTARLARDAN ÜLTİMATOM
MUHTARLARDAN ÜLTİMATOM
ÖNCE PARKLARI GÖR!
ÖNCE PARKLARI GÖR!