ELAZIĞ’IN ÇOCUKLARI MİLLETVEKİLİ EROL İLE MECLİS GENEL KURUL...

ELAZIĞ’IN ÇOCUKLARI MİLLETVEKİLİ EROL İLE MECLİS GENEL KURUL SALONUNDA

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da önceden katıldığı bir programda Gazi Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Harput Kültür ve Sanat Derneği Halk Oyunları ekibi ile bir araya gelmişti ve öğrenciler, Erol’a en büyük hayallerinin Anıtkabir ile TBMM’yi görmek olduğunu dile getirmişti.

02 Ağustos 2019 - 15:20

Bunun üzerine Milletvekili Erol’un talimatları ile öğrenciler Ankara’ya davet edildi. Ankara’da 3 günlük program dahilinde ve Erol’un baş danışmanı Ronay Gezici’nin eşliğinde öğrenciler, ilk olarak Anıtkabir ile birinci ve ikinci meclisi gezdi. 

Daha sonra Ankara’nın tarihi mekanlarından biri olan Ulus Kaleyi gezen öğrenciler, ardından sırasıyla Kurtuluş Parkı, Nişantaşı Pazarı, Açık Hava Sineması’na gitti. İkinci gün ise havuz etkinliği kapsamında gönüllerince eğlenen öğrenciler, doyasıya eğlendi.

3’üncü günde ise öğrencilerle bir araya gelen  Milletvekili Erol,  çocuklar uzun süre muhabbet etti.  Ardından Erol,  öğrencileri meclis  genel kurul salonuna götürdü. Yetkililer tarafından koltuklara oturan öğrencilere bilgi verdi.  Uzun süre salonda zaman geçiren öğrenciler, Erol’a çok teşekkür etti.

3 gün boyunca  Elazığ’lı gençleri ağırladığını belirten Milletvekili Gürsel Erol, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Çocuklar hayallerini bana dile getirmişti ve bizde bunu ekibimiz ile gerçekleştirdik. 3 gün boyunca onları ağırladık ve görmek istedikleri , merak ettikleri yere götürdük. Her bir çocuğumuz pırlanta gibi. Onlar mutlu oldukça bizde mutlu oluyoruz. Onların başarısı bizim başarımızdır” dedi.

Bu haber 753 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YENİ DÖNEM YENİ KADRO
YENİ DÖNEM YENİ KADRO
ELAZIĞ'DA BİR TEKSTİL FABRİKASI DAHA KURULUYOR
ELAZIĞ'DA BİR TEKSTİL FABRİKASI DAHA KURULUYOR