EBEGEM, Yüz Yüze Eğitimlere Tekrar Başladı

EBEGEM, Yüz Yüze Eğitimlere Tekrar Başladı

Pandemi dolayısıyla ara verilen Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi kursları, 26 Ekim Pazartesi günü itibarıyla eğitimlerini yüz yüze gerçekleştirmeye tekrar başladı.

26 Ekim 2020 - 16:12

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ KURSLAR 

Elazığ Belediyesi, gelişimlerine ve istihdam edilebilirliklerine katkı sağlamak isteyen gençlerin hayatına destek sağlamayı sürdürüyor. 

Bu kapsamda daha önce ön başvuruları alınan Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Çizim Tekniği Solidworks Kursu, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, F Klavye, Autocad, Diksiyon ve Güzel Konuşma Kursu, Arapça, El Sanatları ve İngilizce A1-A2 kursları, yüz yüze eğitimlerine tekrar başladı.

 

MASKE, MESAFE VE HİJYEN KOŞULLARINA AZAMİ ÖZEN

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak ve salgının yayılım hızını kontrol altına almak üzere ara verilen EBEGEM kurslarının, maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami özen gösterilerek tekrar başlatıldığı ve kursiyerlerinde bu anlamda daha duyarlı olması gerektiği belirtildi. Kurslara katılmak isteyen gençlerin, Kültür Mahallesi Şehit İdris Doğan Caddesi NO:18’de bulunan Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi’ne başvuruda bulunarak veya 0 (424) 238 37 96 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabileceği kaydedildi.

Bu haber 567 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Şerifoğulları'ndan büfe işletmecilerine müjde
Başkan Şerifoğulları'ndan büfe işletmecilerine müjde
Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ kaza yaptı
Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ kaza yaptı