EBEGEM KURS BAŞVURULARI SONA ERİYOR

EBEGEM KURS BAŞVURULARI SONA ERİYOR

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde farklı dallarda açılan yeni dönem kurslarla, gençlerin gelişimlerine ve geleceklerine katkı sağlanmaya devam ediliyor.

25 Haziran 2019 - 13:47

EBEGEM bünyesinde açılacak Solıdworks, Autocad, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe kurslarına katılmak isteyenlerin başvuru için acele etmeleri gerekiyor.

EBEGEM bünyesinde açılacak toplam 60 saatlik Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Çizim Tekniği Solidworks kursu, Pazartesi ve Salı günleri 13.00-17.00 saatleri arasında verilecek. Kurs, 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Toplam 72 saatlik Bilgisayar Destekli İki Boyutlu Çizim programı Autocad kursu ise Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, 13.00-17.00 saatleri arasında verilecek. Kurs, 3 Temmuz Çarşamba günü başlayacak.

Öte yandan yine EBEGEM bünyesinde açılacak Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe kursları 1 Temmuz Pazartesi günü, Türkçe’nin doğru, güzel ve etkili kullanımını sağlayarak, kişilerin kültürel gelişimlerine destek sağlamak amacıyla açılacak Diksiyon ve Güzel Konuşma Teknikleri Kursu da 4 Temmuz Perşembe günü başlayacak.

 

Bu haber 589 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖRNEK SİYASET ÖDÜL GETİRDİ
ÖRNEK SİYASET ÖDÜL GETİRDİ
“Gazetecilik, Haber Alma Özgürlüğüdür”
“Gazetecilik, Haber Alma Özgürlüğüdür”