BUNUN ADI SEVGİ…

BUNUN ADI SEVGİ…

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kovid-19 testinin pozitif çıkması ve şehirde duyulmasının ardından statü, konum, ünvan, yaşlı, genç  farkı olmaksızın her kesimden geçmiş olsun mesajlarının yayınlanması ve acil şifa dileklerinin iletilmesi de gösteriyor ki gönüllerde taht kurmak işte böyle bir şey.

09 Ağustos 2020 - 15:21

Genç ve herkesimin takdirini kazanmış çalışkanlığı ve mütevaziliği ile direkt kalplere dokunmuş Başkan Şerifoğulları, bu sevginin karşılığı ile edilen dualarla bir an önce iyileşerek çok sevdiği şehri ve hemşerileri ile buluşacak.

Başkan Şerifoğulları’na olan bu ilgi bu imtina ve bu sınırsız duanın adı sevgi.

Kendisiyle  hiç tanışmamış, yüz yüze gelme ve ruberu sohbet imkanı bulmamış, böyle bir ihtimal aklından bile geçmemiş temiz kalpli ve saf yürekli on binlerce insan hiç bir karşılık ve dünyalık beklemeden dua ediyorsa Rabbimiz tez vakitte aşıkla maşuku kavuşturduğu gibi Başkanla çok sevdiği şehrini ve hemşerilerini kavuşturur.

Bu haber 840 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ferit
    1 ay önce
    Aynen öyle başkanım kişiliği naifliği ile gönullere taht kurmuştur. Siyasiler böyle olmalı . Ama şahin şerifoğullarinın yeri baska
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeki Akbıyık Koronavirüs'e Yakalandı
Zeki Akbıyık Koronavirüs'e Yakalandı
Karakoçan FK kabustan uyandı!
Karakoçan FK kabustan uyandı!