BU HAFTAYA DİKKAT!...

BU HAFTAYA DİKKAT!...

21 Eylül 2020 - 17:41 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 18:13

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin istifasının ardından yeni il başkanının ataması hala yapılamadı. Dört milletvekili ve Elazığ Belediye Başkanlığı ile çok sayıda ilçe ve belde belediye başkanlarına  sahip bir partinin, iki aya yakın bir süredir başsız ve başkansız kalması Elazığ siyasi tarihinde de bir ilk olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Uzun bir bekleyişin bu hafta sona ereceği ve il başkanının birkaç gün içinde atanacağına dair yeni bilgiler dillendiriliyor. Bu kadar uzun süreli beklemenin ardından atanacak ismin de bu kadar uzun düşünmeye değecek bir isim olacağı yönünde de duyum ve ön bilgiler var.

Zor zamanda il başkanı olmak ve zorlukları kolay etmek, tüm risklerine rağmen dirayet ve her şeyden önemlisi davanın aşığı olmayı gerektiriyor.

Bu önemli yolcukta, yeni yollar bulup köprüler kurmak için birkaç gün daha bekleyecek Ak Partili kardeşlerimiz.

Ama şunu garanti edebiliriz ki bu bekleyişe değecek bir isim olacak yeni il başkanı. Yeniden kollar sıvanacak ve yeniden yollara düşülecek.

Yeni yollar açmak için elbette birilerinin yol vermesi hatta yoldan çekilmesi gerekebilecek. Ama sonuçta herkesin “işte bu” diyeceği bir il başkanı için bu hafta kulağınız bizde olsun.

Bu haber 422 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDAN MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDAN MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ
KÜÇÜKAY AİLESİ'NİN ACI GÜNÜ
KÜÇÜKAY AİLESİ'NİN ACI GÜNÜ