BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI MAHALLE TOPLANTILARINA BAŞLIYOR

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI MAHALLE TOPLANTILARINA BAŞLIYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vaat ettiği tüm projeleri 5 yıl içerisinde hayata geçirebilmek için gece gündüz çalışacaklarını belirterek, "Başlatacağımız mahalle toplantılarımızda hem sorunları dinleyeceğiz hem de hayata geçireceğimiz projelerimizi vatandaşlarımıza anlatacağız. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini inşallah boşa çıkarmayacak, Elazığ'a çok güzel hizmetler kazandıracağız" dedi.

14 Haziran 2019 - 11:03

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tüm mahalleleri gezerek vatandaşlarla buluşacak, talepleri dinleyecek, sorunları yerinde tespit edecek.

Mahalle Buluşmaları adıyla yapılacak toplantılara, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Belediye Meclis Üyeleri katılacak.

Vatandaşların görüşlerini önemsediğini ve birlikte yönetim anlayışını 5 yıl boyunca en güzel şekilde yapma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Başkan Şerifoğulları, "Bugün itibariyle Mahalle Toplantılarımıza başlıyoruz. Önce Salıbaba'da, Cumartesi günü Olgunlar'da, Pazartesi günü ise Mustafapaşa'da vatandaşlarımızla buluşacağız. Aslında ben göreve başladıktan sonra mahallelerimize çeşitli zamanlarda ziyaretler gerçekleştirip vatandaşlarımızla bir araya geliyordum. Bu toplantılarımız biraz daha kapsamlı olacak. Gönül Belediyeciliği sloganıyla başlattığımız çalışmalarımız kapsamında mahalle sakinlerimizle uzunca sohbetler edip, sorunları dinleyip, fikirlerini alacağız. Karşılıklı fikir alışverişi, problemlerin görüşülüp çözümlerin de birlikte bulunacağı güzel bir sohbet ortamında vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Biz hizmet yaparken mahalleler arasında ayrım yapmayacağız. İlk günden itibaren bunu özellikle vurguluyorum. 38 mahallemizin birlikte gelişmesi, büyümesi ve birlikte zenginleşmesinin mücadelesini vereceğiz. Bu mücadeleyi verirken de en büyük destekçimiz vatandaşlarımız olacak. Hemşerilerimizle konuşarak, istişare ederek onların arzu ve isteklerini dinleyerek çözümü de yine birlikte bularak hizmetlerimizi gerçekleştirmiş olacağız. Vatandaşlarımızdan alacağımız güç ve destekle vaat ettiğimiz tüm projeleri 5 yıl içerisinde hayata geçirerek, Elazığ'ımızı daha yaşanabilir bir şehir konumuna getireceğiz. Ben, bugün başlatacağımız Mahalle Toplantılarının mahallelerimizin gelişimi ve sorunların çözümü noktasında verimli olacağına inanıyor, mahalle sakinlerimizin, yapacağımız toplantılara katılmalarını özellikle rica ediyorum" şeklinde konuştu.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Buluşmaları kapsamında, Salıbaba Mahallesi’nde, Cumartesi günü Olgunlar Mahallesi’nde, Pazartesi günü ise Mustafapaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşacak.

 

Bu haber 379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ'da TYP için başvuru sayısı 5 bin 784 oldu
Elazığ'da TYP için başvuru sayısı 5 bin 784 oldu
TEKNOFEST'TE BİR ELAZIĞ FİRMASI
TEKNOFEST'TE BİR ELAZIĞ FİRMASI