Başkan Şerifoğulları borcu bitirdi!

Başkan Şerifoğulları borcu bitirdi!

Uzun süredir kesik olan Elazığspor Kulübü’nün elektrikleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleriyle borcunun tamamının ödenmesiyle yeniden açıldı

16 Temmuz 2019 - 17:45

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’un uzun yıllardır devam eden elektrik problemi çözüme kavuştu. Sık sık ödeme yapılmadığı için kesilen elektrikler, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 432 Bin TL’lik desteğiyle tamamen ödendi ve kulüp yeniden elektriğe kavuştu. Konuya ilişkin olarak Bordo-Beyazlı Kulüp’ten yapılan teşekkür mesajında; Kulübümüz sosyal tesisleri ve Atatürk Stadyumu’nun geçmiş dönemlere ait elektrik borcunun tamamı Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri sonucu ödenmiştir.Böylelikle Kulüp sosyal tesislerimizin elektrikleri Aksa Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından açılmıştır. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ederiz” denildi.
 

Bu haber 988 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • fatih bulut
  6 ay önce
  Eğer belediye parası ile ödenmişse buna kimsenin hakkı yok . yeter artık elazığspor bu memleketten ve geleceğinden önemli değil bugün bu takım üzerinden konuşanlar memleket sevgisi taşıdıklarını inanmıyırum. ve bir belediye başkanı 3 gün önce borç çok diyip bugün klüpğte ki personeli belediye bünyesine alarak ve elektirik gibi borçlarını ödeyerek belediye ye kambur ve külfet oluşturuyorsa diyecek söz yok .
 • Korkut
  6 ay önce
  Biz seni Belediyeye Başkan seçtik, Elazığspor a değil.Oraya başkaları seçildi,herkes milletin kendine verdiği görevini yapacak.Senden önceki arkadaş 80 trilyon gibi turkiyede görülmemiş katkı yaptı ve bitti, Elazığ\'ı da terk etti.Seni seviyoruz,anlıyoruz da,futbolun içinden geldin diye böyle bir mecburiyetin yok.Aldigin maaşın karşılığı şehrimize yol, kaldırım,park bahçe,temizlik,ulaşım,trafik ve imar ve kentsel dönüşüm faaliyeti bekliyor,gerisi angarya,gözboyama kendine yazık etmeyesin başkanımız,demediler,demeyesin diye bizden hatırlatması.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pompada akıl oyunları
Pompada akıl oyunları
HESAPTAN KAÇMAYIN!
HESAPTAN KAÇMAYIN!