BAŞKAN ERDEM, 11. YILINA MERHABA DİYEN ‘HABER AYRINTI’...

BAŞKAN ERDEM, 11. YILINA MERHABA DİYEN ‘HABER AYRINTI’ GAZETESİ AİLESİNİ TEBRİK ETTİ

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem, 11. yılına merhaba diyen ilimizin haftalık gazetelerinden biri olan;  Haber Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk’e ve bütün çalışanlarına başarılarla dolu bir yayım hayatı diledi.

29 Haziran 2020 - 15:31

FHGC Başkanı Semih Erdem, ilimiz basınına değer vermeye devam ediyor. Bu bağlamda Başkan Erdem, ilimizde başarılarla dolu uzun ömürlü bir yayın çizgisine sahip ilimizin haftalık gazetelerinden biri olan; Haber Ayrıntı gazetesinin 11. yılına merhaba dediği 30 Haziran takvimini de unutmadı.

Başkan Erdem, “Başta Haber Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk olmak üzere, Haber Ayrıntı ekibinde görevli her bir çalışanı ayrı ayrı tebrik ediyor ve kendilerine başarılarla dolu bir yayım hayatı diliyorum” dedi.

“KALİTELİ BASIN DEMOKRASİMİZİ GÜÇLENDİRİR”

Basında çok sesliğinin önemine dikkat çeken Başkan Erdem, “Kentimiz genelinde ne kadar çok kaliteli yayımcılık hizmeti verilirse ilimizin demokrasisi de o denli ileriye gider” diyerek kaliteli basının demokrasimizi de güçlendirdiğini kaydetti ve bir kez daha sözlerinin sonunda Haber Ayrıntı gazetesine  başarılarla dolu nice yıllar diledi. 

 

 

Bu haber 378 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“BUGÜN MİSAFİRİM VAR”
“BUGÜN MİSAFİRİM VAR”
DÜĞÜNLERE DİKKAT
DÜĞÜNLERE DİKKAT