BALIK: “2023, 2053 VE 2071 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA...

BALIK: “2023, 2053 VE 2071 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEYİZ”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Türk siyasi tarihine postmodern darbe olarak geçen 28 Şubat’ın yıl dönümü için bir mesaj yayımladı.

27 Şubat 2020 - 13:08

Milletvekili Balık, mesajında şu ifadelere yer verdi; “28 Şubat 1997… Milli iradeye, hak ve özgürlüklere vurulan pranganın 23. yıl dönümü. Bu kara gün demokrasi ve özgürlük adına bir utanç günü olarak hafızalara kazınmıştır.

“28 Şubat bin yıl sürecek” diyenler görmüştür ki; Türkiye demokrasisine ve milli iradenin üstünlüğüne sıkı sıkıya sahip çıkarak 28 Şubat zihniyetini tarihin çöplüğüne gömmüştür.

Yakın zamanda yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişimi de dahil bu millet üzerine oynanan bütün oyunları, darbeleri, darbe kalkışmalarını feraseti ve dik duruşuyla bertaraf etmiştir.

Ülkemizi, milletimizi ve manevi değerlerimizi hedef alan her oluşum dün olduğu gibi bugün de yarın da ilelebet kaybetmeye mahkumdur.

Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Parti olarak ülkemize ve milletimize bir daha böylesi karanlık günlerin yaşatılmaması için verdiğimiz mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceğiz.

Bizler demokrasimiz, ekonomimiz, dev hizmetlerimiz, tarihimiz ve kültürel mirasımız ile gelecek nesillerimize güçlü bir Türkiye bırakacağız. Bizi bu yoldan kimse alıkoyamayacak, hiçbir güç yolumuza taş koyamayacak, güçlenen Türkiye’ye ket vuramayacak. İstiklalimizi koruyacak, istikbalimizi güçlendirecek, istikrarımızı ilelebet sürdüreceğiz. Bu inançla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Demokrasimizi sekteye uğratan 28 Şubat Postmodern’i başta olmak üzere yakın zamanda yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişimi de dahil tüm darbeleri kınıyor, Rabbimden o günleri bir daha yaşatmamasını diliyorum.”

Bu haber 430 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yere maske eldiven atana 3.150 ₺ ceza!
Yere maske eldiven atana 3.150 ₺ ceza!
Vaka sayısı da arttı!
Vaka sayısı da arttı!