AV. ESRA SOYLU KADEM ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANI OLDU

AV. ESRA SOYLU KADEM ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANI OLDU

Elazığ’da 4,5 yılı aşkın bir süredir başarılı projelerde yer alan, gerek il merkezi, gerek ilçe ve köylerde kadınları bir araya getirerek başarılı çalışmalara imza atan Av. Esra Soylu, KADEM Vakfı’nın Türkiye’deki ilk kız öğrenci yurdunun Elazığ Temsilciliği olarak Elazığ’da açılmasını sağlamıştı.

22 Ocak 2020 - 16:24

Soylu, başarılı çalışmalarının ardından KADEM Genel Merkez’inde İş Dünyası Temsilcileri Çalışma Grubu Başkanlığı görevine getirildi. KADEM Elazığ Temsilciliği görevi ise KADEM Elazığ Yürütme Kurulu Üyesi Sevim Yeniçeri’ye verildi.

SOYLU: KADINLARIMIZ İÇİN DURMAK YOK, ÇALIŞMAYA DEVAM

Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Esra Soylu yeni görevi ile ilgili,  “4,5 yılı aşkın bir süre önce başlayan KADEM yolculuğuma KADEM Genel Merkez’de İş Dünyası temsilcilerinden oluşan çalışma grubunun başkanı olarak devam edeceğim. 2015’ten bu yana yürüttüğüm KADEM Elazığ Kurucu İl Temsilciliği görevini uzun bir süredir yol arkadaşlığı yaptığımız Yürütme Kurulu Üyemiz Sosyolog-Aile Danışmanı Sevim Yeniçeri kardeşim devam edecektir.  KADEM ailesinde ülkemiz için kadınlarımız için durmak yok, çalışmaya devam” dedi.

Bu haber 662 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 ŞEHİRDEN BAHÇEYE KAÇIŞ
ŞEHİRDEN BAHÇEYE KAÇIŞ
Elazığ'da 14 kişi daha taburcu edildi!
Elazığ'da 14 kişi daha taburcu edildi!