ALKIŞLARIMIZ BELEDİYE ÇALIŞANLARINA

ALKIŞLARIMIZ BELEDİYE ÇALIŞANLARINA

29 Mart 2020 - 17:23

Koronavirüs’ün Elazığ’da yaşamaması ve hiç bir hemşerimize bulaşmaması için en önemli etkin ve düzenli çalışma ortaya koyan kurumların başında Elazığ Belediyesi geliyor.

Salgının adının geçtiği ilk andan itibaren tüm toplu alanlarda gerekli önlemleri alan, kurslarını ve sosyal etkinliklerini iptal eden, Kültür parktaki işletmelerini kapatan, toplu ulaşım araçları ile toplu bulunan mekanları hijyenik hale getirecek dezenfekte çalışmalarını yapan, oturma banklarını kaldıran ve uyarılara uyulması konusunda gerekli çalışmaları sürekli yapan Elazığ Belediyesi, bizlere emin bir şehirde yaşadığımızı hissettirecek güzel çalışmalara imza atıyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın duyarlılığı ve ekiplerinin fedakarca çalışmaları sonucu şehrimizde güvende olduğumuzu hissettirecek çalışmalardan biri de tüm cadde ve sokaklarımızın özel dezenfektan malzemeleri ile yıkanması oldu.

Bu güzel çalışma sosyal medyada oldukça paylaşıldı ve takdir gördü. Hele hele evlerimizde bulunduğumuz ve zaman zaman sıkıldığımız bu süreçte bu görüntülerin mahalli müzik ile verilmiş olmasının naifliği  de bizlere ayrı bir mutluluk verdi.

24 Ocak depreminde olduğu gibi koronavirüs salgını dolayısıyla ilimizde oluşabilecek olumsuzlukların yaşanmaması adına önemli çalışmalar ortaya koyan Başkan Şerifoğulları’na ve bu çalışmaları büyük bir fedakârlıkla sahaya aktaran Temizlik Müdürlüğü ekiplerine sonsuz teşekkürler.

Birileri farklı meslekleri alkışlasa da bizler, Elazığ Belediyesi personellerini alkışlıyoruz ve alkışlamaya devam edeceğiz…

Bu haber 394 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Murteza ALP
    1 ay önce
    Sokakları Allah yıkayıp temizletiyor,siz depremde evleri yıkılan, ağır,orta hasarlı evleri ne olacak? ona bak.,ona.Yapamayacaksan derhal istifa et.Milletin derdine çare olabilecek bir heyet gelip bu problemi çözsün.Iki reklam uğruna bu saksakciliga bı son verelim.Lutfen ama lütfen.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaban keçileri, yavruları ile görüntülendi
Yaban keçileri, yavruları ile görüntülendi
Lise öğrencilerine 750 soruluk dördüncü destek paketi yayımlandı
Lise öğrencilerine 750 soruluk dördüncü destek paketi...