Ağar’dan şaşırtan Elazığspor yorumu!

Ağar’dan şaşırtan Elazığspor yorumu!

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Kanal Fırat’ta katıldığı canlı yayın programında Elazığspor’a değindi

06 Ocak 2019 - 16:51


Kanal Fırat’ta yayınlanan ve Moderatörlüğü’nü Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın yaptığı Gündem programına Zülfü Tolga Ağar konuk oldu. Diğer Ak Parti Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Sermin Balık ve Metin Bulut’un Elazığspor’u kurtarmak için çalışma yapılması gerektiğini beyan ettiği günde Zülfü Tolga Ağar, “Malatya modeli gibi altyapısıyla sağlam bir takım yaratmak lazım” dedi.
Evkur Yeni Malatyaspor’u örnek gösteren Ağar, “Bu konuda öncelikle bir şeyler yapabilir miyiz? Yapamaz mıyız? Açık açık söyleyeyim kendi adıma biraz zor yaparız. Çünkü finansman ile ilgili bir problem. Ortada ciddi bir nakit ihtiyacı var. Az bir meblağ değil. Elazığspor’un bir sponsor desteği yok, belli bir geliri yok. Kendi kaynaklarına yönelmesi lazım. Acı reçeteyi bir an önce önümüze koyup, Malatya modeli gibi altyapısıyla sağlam bir takım yaratmak lazım. Ciddi bir finansman desteğine ihtiyaç var. Kafamda bir şey var Bir firma ile sponsorluk görüşmesi var ama hemen olabilme şansı yok” ifadelerini kullandı. 

Bu haber 2363 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Arif..
  5 ay önce
  Harika bir proje....muteşem akıl, bu zamana kadar bunu niye düşünemedin zülfü efendi, elazıg sen dahil, diğer vekil efendiler ile onure oluyoruz,
 • Mustafa Bozkurt
  5 ay önce
  Secimde görün bakayım diyorduz. Vekil olduz her şeyi unuttuz.
 • Gakgom Elazığ
  5 ay önce
  Valla sayın vekil harbi harbi söylemiş en iyisini yaptı kimse kimseyi kandırmasın kimse günü kurtarma çabasına girmesin
 • Mustafa
  5 ay önce
  Çok doğru söylemiş.taşıma suyu ile değirmen dönmeyeceğini alemi cihan biliyor bizim elazığ milleti bilmiyor.gelen çalmış giden çalmış cengiz abe sorun resmi prosedörle düzgün bir şekilde anlatsın çalınan paraları.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MEB’İN 2019- 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM TAKVİMİ BELLİ OLDU
MEB’İN 2019- 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM TAKVİMİ BELLİ OLDU
ANKETİMİZE KATILIN
ANKETİMİZE KATILIN