‘23 NİSAN’ TEMALI YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER...

‘23 NİSAN’ TEMALI YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER AÇIKLANDI

Elazığ Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılı kutlamaları çerçevesinde ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen ‘23 Nisan’ temalı şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenler açıklandı.

23 Nisan 2020 - 12:12

Elazığ Belediyesi ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü işbirliğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılında, yeni tip Korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik ödüllü şiir ve kompozisyon yarışması düzenlendi. Yarışmaya 138 öğrenci katılım sağladı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ve Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Aksu’nun da içerisinde bulunduğu jüri heyetinin değerlendirmesi sonucu dereceye giren öğrenciler açıklandı. Birinci olan yarışmacının tam, ikincinin yarım, üçüncünün ise çeyrek altın ile ödüllendirileceği yarışmada ilk 10’a giren öğrenciler ise çeşitli hediyelerle ödüllendirecek.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Kompozisyon Dalında:

İlkokul Düzeyinde;

  1. Nazmiye Esma Canpolat
  2. Yağmur Karakaya
  3. Mert Güven Ünal
  4. Nursane Taze
  5. Yağmur Parlaktaş
  6. Esma Karadağ
  7. Ahmet Taha Yümlü
  8. Mustafa Asım Kalkan
  9. Zehra Gül
  10. Yusuf Emir Sonar

Ortaokul Düzeyinde;

  1. Elif Naz Aydoğan
  2.  Zehra Nur Güzel
  3. Nesibe Tuncer
  4. Zeynep Rüzgar
  5. Tuana Dalgıç
  6. Umay Bengi Yavaş
  7. Sudenaz Yıldız
  8. Sena Karabulut
  9. Ebrar Merve Ataş
  10. Burcu İrem Karabulut

Şiir Dalında:       

İlkokul Düzeyinde;

  1. Yiğitcan Yılmaz
  2. Begüm Nisa Yeşilorman
  3. Demhat Deniz Erol
  4. Elif Ecrin Bozkurt
  5. Ayşe Ebrar Gözel
  6. Zümra Melek Taşkın
  7. İrem Selen Şeker
  8. Ömer Faruk Öztürk
  9. Nihal Yabancı
  10. Elif Nur Demirci

 Ortaokul Düzeyinde;

  1. Arda Emir Atalay
  2. Zeynep Ela Yılmaz
  3. Fatma Ahsen Çakır
  4. Burçak Tursun
  5. Ela Asrın Yavuz
  6. Damla Ece Uşengül
  7. Şafak Akgül
  8. Ecem Su Erdem
  9. Zeynep Gündoğdu
  10. Nisanur Çimen

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerinin 23-28 Nisan tarihleri arasında ev adreslerine teslim edileceği bildirildi. 

Bu haber 1379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadınlara Ahşap Oymacılığı Kursu
Kadınlara Ahşap Oymacılığı Kursu
Fırat'ın Yeni Gerdanlığı'nın son segmenti birleştirildi
Fırat'ın Yeni Gerdanlığı'nın son segmenti birleştirildi